mobili versija | standartinė versija
main-image

Biblioteka — tai žmogaus dvasinių vertybių lobynas

         2016 m. balandžio 28 d. 14 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filiale įvyko popietė, skirta bibliotekų savaitei paminėti. 2016 metai paskelbti Bibliotekų metais, kurios devizas — „Stipri biblioteka — stipri visuomenė“.
        Biblioteka — tai daugiau nei pastatas su knygų lentynomis. Tai galimybė rasti informaciją kur ir kada bebūtum, tai galimybė prieiti prie milžiniškų informacijos duomenų saugyklų. Tai fizinė ir virtuali aplinka mokymuisi, kūrybinei ir socialinei asmenybės raiškai.

        Kalbėta apie bendradarbiavimą su kaimo bendruomene, apie bendrus renginius. Dažnai moterys ateina į biblioteką paskaityti naujos spaudos, pabendrauti. Dabartinė biblioteka – tai kultūros židinys, kur rengiami įvairūs susitikimai, šventės, knygų aptarimai. Tai tokia vieta, kur gali pabendrauti su įvairiais žmonėmis, džiaugtis jų pasiekimais. Kai kam malonu tyliai vienam tyliai tarp lentynų pavartyti ne tik naujas, bet ir seną jau pamirštą knygą. Čia galima mokytis gyventi ir semtis dvasinės pilnybės. Biblioteka aprūpinta šiuolaikine technika, nemokamas internetas.
Apie tai, susėdę prie kavos puodelio, kalbėjo bibliotekos lankytojai.