mobili versija | standartinė versija
main-image

„Poezija ir muzika sušildo žmogaus sielą“

        2016 m. liepos 6 d. 16 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filialas Kivylių dvarvietėje jau ketvirtą kartą suorganizavo poezijos popietę „Poezija ir muzika sušildo žmogaus sielą“, skirtą Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Dvaro trobos terasoje buvo paruošta klaipėdiškės Janinos Zvonkuvienės nuotraukų paroda iš pereitais metais vykusios poezijos šventės. Popietė prasidėjo nuotaikingu Lenkimų liaudiškos muzikos kapelos „Armonikieriai“ nuotaikingu koncertu.
                 Savo kūrybos eiles skaitė Danutė Lekniuvienė, Staselė Jurgilevičienė, Joana Pajauskienė, Janina Jucienė, Juozas Jankauskas, Valerijonas Vaitilavičius, Adelė Zubienė, Napaleonas Reimontas. Dalyvavo ir svečių: žurnalistė Janina Zvonkuvienė iš Klaipėdos ir poetė Regina Miežetienė iš Platelių. Savo kūrybos dainas atliko Napaleonas Reimontas. Pasivaišinome, pabendravome.
         21 val. prie laužo sugiedojome Lietuvos himną, dainavome liaudies dainas. Dvaro trobos šeimininkams palinkėjome ilgiausių metų.

Nuotraukų galerija