mobili versija | standartinė versija
main-image

Su laisve širdyje

        2016 m. kovo 11 d. 13 val. Aleksandrijos kaimo bendruomenės namuose vyko popietė „Su laisve širdyje“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
        Lietuvių tauta, šimtmečiais atkakliai ginusi savo laisvę, išsaugojo savo dvasią, gimtąją kalbą, raštą ir papročius, įkūnijo prigimtinę žmogaus ir tautos teisę laisvai gyventi ir kurti savo tėvų ir protėvių žemėje. Tauta – tai mes ir jūs. Valstybė – tai mūsų gyvybės medis, kurį auginame, džiaugiamės, brandiname ir saugome.
          Sveikiname visus su Nepriklausomos Lietuvos pavasariu. Minėkime nepriklausomybės atkūrimo dieną atvira širdimi, žydėkime gražiais darbais Tėvynei. Šiais sveikinimo žodžiais renginį pradėjo bendruomenės pirmininkė Alma Žerlauskienė.
       Tautodailininkė Irma Baužienė pristatė savo rankdarbių parodą. Dar būdama moksleivė darė įvairius darbelius ir dovanodavo draugams gimtadienių proga. Nemažai turi ir tapybos darbų, kuriuos žada parodyti per vasaros šventę. Žiūrėjome filmo „Daktaro Vaclovo Into pasaulis“ II-ąją dalį.
       Renginyje dalyvavo Mosėdžio moterų klubo „Ognelė“ narės Bronelė Gadeikienė ir Elena Petrauskienė. Rengiant filmą apie Vaclovą Intą, Danutė Jonaitienė ir Irma Baužienė pasidalino savo prisiminimais. Bronelė Gadeikienė joms padovanojo po filmo įrašą.
        Pabendrauta prie arbatos ir kavos puodelio.

Nuotraukų galerija