mobili versija | standartinė versija
main-image

L.Gūžienės rankdarbių pristatymas

          Kovo 8 dieną  Aleksandrijos seniūnijos salėje  įvyko kaukolikiškės Laimos Gūžienės mezginių ir kitų darbelių pristatymas. Kolekcijoje buvo apie 70 egzempliorių įvairaus dydžio ir spalvų  servetėlių,  šalikų, kojinių. Savotiškai įdomiai virvute apklijuoti stiklainiai, buteliai, kuriuos galima panaudoti kaip vazas .Paroda veikė vieną savaitę. Patikusią servetėlę ar vazą buvo galima įsigyti.

Prano Mašioto skaitymai Aleksandrijoje

         Balandžio 23d. 16 val. į biblioteką atėjo būrelis 6 - 7 kl. moksleivių Prano Mašioto skaitymui „Kai aš mažas buvau“.
      Pranas Mašiotas – žinomiausias kaip vaikų rašytojas ir vertėjas, vadovėlių autorius. Kad žemėje mažėtų blogio, o gėrio daugėtų, reikėjo užkariauti pačių mažiausiųjų širdeles ir jose sėti tik gėrį. Tai atsispindi jo knygutėse vaikams. Vaikai skaitė ištraukas iš knygelių. Pasakojo kuo juos žavi Mašioto kūryba, turėjo pasirinkę jo pedagoginių patarlių. Pvz. „Meilės vaikams gali ir nerodyti, tik turėk, tai patys pamatys“, „Parodyk vaikui kiek širdies, jis tau savo atiduos“, „Vaikas nemėgsta vedamas, džiaugiasi padedamas“, „Dažnai baramas, kaip jautis ariamas, pripranta“ ir kt. Pasivaišinome saldumynais ir arbata.

„Skaityti malonu ir naudinga"

      Balandžio 2 dieną 12 val. atostogaujantys pradinukai susirinko į vaikų knygos dienai skirtą renginį  ema „Skaityti malonu ir naudinga“. Vaikai pasakojo apie perskaitytas knygeles, paskaitė ištraukas iš labiausiai patikusių knygučių. Žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi saldumynais. Apdovanoti daugiausiai perskaitę knygų.

Šventė, skirta vaikų gynimo dienai

        Birželio 1 dieną, šeštadienio rytmetį, būrelis vaikų susirinko mokyklos stadione. Vaikai piešė ant asfalto spalvotomis kreidelėmis, žaidė įvairius žaidimus. Išrinkti trys gražiausi piešiniai. Jų piešėjai buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis. Pasivaišinę saldumynais išsiskirstė į namus.