mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatūrinis susitikimas su rašytojais V. Čepu ir J. Šikšneliu Ylakių miestelio bibliotekoje

        2013 metų rugsėjo 12 dieną skaitytojai susirinko į Ylakių miestelio bibliotekoje organizuotą literatūrinį susitikimą su Lietuvos rašytojų sąjungos nariais, rašytojais V. Čepu ir J. Šikšneliu. Labai malonu, jog svečiai neužmiršo savo pažado pristatyti savo naujausius kūrinius mūsų miestelio bibliotekoje. Rašytojai atvyko su glėbiu dovanų – atvežė ir bibliotekos skaitytojams padovanojo knygų.
     Bibliotekoje buvo parengta paroda, pristatanti rašytojų kūrybą. Renginio dalyviai galėjo artimiau susipažinti su literatūros kūriniais, kitais talentais ir gebėjimais.
       Bibliotekininkė Janina supažindino skaitytojus su svečių nuveiktais darbais. Pristatė jų kūrybą. Vytautas Čepas – psichologas, socialinių mokslų daktaras, Lietuvos rašytojų sąjungos narys, buvęs jūrininkas, kriminalinės paieškos inspektorius, universiteto dėstytojas, dvi kadencijas buvo Lietuvos respublikos Seimo nariu... Dabartiniu metu dirba Klaipėdos savivaldybės vicemeru. Išleido du esė rinkinius, 2 romanus: „Po saule keičiasi tik laikas“, „Vienišų moterų meilė“. Apie naujausią romaną „Vienišų moterų meilė“ kalbėjo ir bibliotekininkė, spėjusi perskaityti šį kūrinį ir pasidalijusi savo įspūdžiais. Po to kalbėjo rašytojas. Skaitytojams viskas buvo įdomu: ar kūrinys turi prototipų, kiek ilgai rašė, kodėl tokia tematika... ir daugiau.
      Rašytojas Juozas Šikšnelis (Slapyvardis Raidas Dubrė) – prozininkas, dramaturgas, skulptorius, Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Yra parašęs novelių ir apysakų, eilę detektyvinių romanų, pjesių. Naujausią romaną „Banga atgal negrįžta“ yra skaitę nemaža dalis skaitytojų. Todėl ir klausimų buvo nemažai. Menininkas ne tik rašo knygas, bet ir drožia iš medžio, kala akmens skulptūras, rengia autorines darbų parodas. Šiuo metu dirba Klaipėdos viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktoriumi.
         Pora valandų įdomaus, malonaus bendravimo tikrai neprailgo. Niekas nenorėjo dar skirstytis, diskusijos vyko ir po renginio.
       Visų dalyvių vardu bibliotekininkė padėkojo autoriams bei palinkėjo naujų kūrybinių sumanymų išsipildymo.

Nuotraukų galerija