mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Saugesnio interneto savaitė“

Vasario 9 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale vyko popietė „Saugesnio interneto savaitė“. Popietėje dalyvavo Ylakių gimnazijos 4 b klasės mokiniai su mokytoja Elida Daniuviene.


    Popietės metu diskutavome su vaikais: kiek laiko jie per dieną ar savaitgaliais praleidžia prie interneto, ką internete veikia, kokius žaidimus žaidžia, kokius socialinius tinklus naudoja, kokiu tikslu būna internete daugiausia, ką veikia, kai nesinaudoja technologijomis, ar žino, kad gali atsirasti ir priklausomybė nuo kompiuterio. Vaikai labai aktyviai diskutavo apie tai.
Interaktyvioje veikloje „prisijungus“ ir „atsijungus“, buvo aiškinamasi kiek laiko praleidžiama prie išmaniųjų įrenginių ir kiek „atsijungus“. Vaikai vardino ką įdomaus galima būtų nuveikti be kompiuterio ir žaidė šaradų žaidimą. Žaidime „Sugalvok“ vaikai turėjo ištraukti po lapelį, ant kurio parašyta raidė, ir sugalvoti būdvardį, koks gali būti internetas.
     Paaiškėjo kad vaikai daug laiko praleidžia prie kompiuterio ir interneto, mažiausiai laiko skiria aktyviai veiklai. Saugaus interneto savaitė leido mokiniams geriau pažinti ne tik bendravimo internetu galimybes, bet kartu susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje.

Nuotraukų galerija