mobili versija | standartinė versija
main-image

„Adventinių vainikų pynimas“

Skuodo atviras jaunimo centras pakvietė Ylakių miestelio skaitytojus į edukacinį užsiėmimą „Adventinių vainikų pynimas“ kuris įvyko lapkričio 30d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale. Į šį renginį susirinko daug mokinių ir suaugusiųjų. Skuodo atviro jaunimo centro direktorė Dalia Šmitienė pristatė užsiėmimo vedėją Reginą Savickienę.


Užsiėmimo vedėja Regina Savickienė papasakojo apie advento vainiko atsiradimo istoriją. Advento vainiko pagrindas gaminamas iš įvairios žaliavos – eglių, pušų šakelių, šieno, popieriaus. Puošimas ir spalvų derinimas pagal kiekvieno kūrybinę fantaziją ir išmonę. Puošyboje daugiausiai naudojami įvairūs kankorėžiai, kriauklelės, uogelės, eglučių žaisliukai, įvairūs kaspinai ir blizgučiai bei daug kitokių elementų. Supažindinusi su vainikų pynimo technika, išvardinusi vainikų puošybos būdus, kvietė visus pasirinkti patinkančias medžiagas ir daryti vainikus. Juos galėjo parsinešti į namus.
Nuoširdžiai dėkojame Reginai Savickienei už naudingus patarimus ir pamokymus, gerą nuotaiką ir prasmingai praleistą laiką.

Nuotraukų galerija