mobili versija | standartinė versija
main-image

Rytmetis „Kur gyvena knygutės“

2017 m. rugsėjo mėnesio 29 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale svečiavosi Ylakių vaikų lopšelio darželio „Bitučių“ grupės vaikučiai su auklėtoja Vilija Gerikiene ir auklėtojos padėjėja Indre Miknyte. 


Bibliotekininkė vaikus supažindino su bibliotekos patalpomis, papasakojo kaip sudėliojamos knygos, parodė kur „gyvena“ patiems mažiausiems skirtos knygutės.
Pažintis su biblioteka, ypač apsilankiusiems pirmąkart, padaro didžiulį įspūdį. Taip nutiko ir šįkart. Vaikai emocingai vartė spalvingas knygeles, o jų mažiesiems skaitytojams turime labai daug. Dauguma mažųjų bibliotekos lankytojų negalėjo atitraukti akių nuo vaizdingų ir spalvingų iliustracijų, dar niekada nematytų knygelių veikėjų. Darželinukai sužinojo, kiek daug spalvingiausių ir įvairiausių dydžių bei formų knygelių gyvena bibliotekoje. 
Mažieji lopšelio darželio vaikučiai sužinojo: kur yra miestelio biblioteka, ką galima veikti bibliotekoje, kaip saugoti knygutes. Jie bibliotekininkei vienbalsiai pažadėjo dažniau lankytis bibliotekoje, o prieš miegelį kartu su tėveliais paskaityti pasakėles.

Nuotraukų galerija