mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinis užsiėmimas „Gimę iš cemento“

2017 metų birželio 12 dieną, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Gėsalų filiale vykęs edukacinis užsiėmimas „Gimę iš cemento“, kurį vedė Mažeikių politechnikos mokyklos dailės ir technologijų vyr. mokytoja Asta Perminienė, sudomino devyniolika mylinčių grožį, bei ieškančių originalių idėjų puošiant savo namų aplinką: iš Gėsalų, Pašilės ir Vižančių kaimų bei Skuodo miesto.

Tai aštuntasis kultūros edukacijos projekto „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“, kurį vykdo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka, edukacinis užsiėmimas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.
Cemento, kaip statybinės medžiagos paskirtis, atrodo aiški ir visiems suprantama, tačiau edukacinio užsiėmimo vadovė Asta demonstruodama savo sukurtas įstabias sodo dekoracijas, parodė, kaip šią statybinę medžiagą, turint vaizduotę, galima panaudoti puošiant savo namų aplinką. Išklausius teorinę dalį apie skiedinio paruošimą bei apsirūpinusios reikalingomis priemonėmis, pradėjome savo kelionę į mums kol kas dar svetimą pasaulį. Smagu buvo žiūrėti, kaip moterys, kurių rankos įpratusios prie virbalų, kabliukų ir adatų, su didžiuliu užsidegimu ėmėsi statybininko amato. Gaminiai iš cemento turi vieną trūkumą – rezultatą pamatai tik po kelių dienų. Todėl skirstėmės žinodamos tik tai, kad buvo įdomu, tačiau ar pasiteisins lūkesčiai... Susirinkus po savaitėlės mūsų laukė jau susiformavusios nuostabios sodo dekoracijos, kurioms išskirtinius akcentus sudėliojome jau tapusios dažytojomis.
Edukacinis užsiėmimas “Gimę iš cemento“ tai nauja patirtis leidžianti atrasti vis kitokias saviraiškos formas visiems kuriantiems ir ieškantiems įvairesnių laisvalaikio praleidimo būdų.

Nuotraukų galerija