mobili versija | standartinė versija
main-image

Rankdarbių paroda „Nuostabios skraistės“

2017 m. vasario 14 d. 15.30 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos D. Rūšupių filiale atidaryta Svajonės Laukienės rankdarbių paroda „Nuostabios skraistės“. Į parodos atidarymą susirinko šaunus būrelis D. Rūšupių bendruomenės moterų, kurios pirmąkart sužinojo apie Svajonės pomėgį ir talentą.
 
br />Parodos atidarymą bibliotekininkė J. Šlečkienė pradėjo vieno filosofo pamąstymais apie tai, kodėl žmonės kuria: „Kūrybine veikla žmogus artėja prie kūrėjo, teigia gyvenimą, išreiškia save“. Apžiūrėję mezginius, džiugios nuotaikos pagauti, Svajonei linkėjome sveikatos, laimės, kūrybinės aistros.
Toliau prie arbatos puodelio, namuose iškeptų vaišių, Svajonė mums papasakojo, kaip pradėjo megzti, kad mezgimo pradžią nulėmė mamos nupirkta knyga apie mezgimą virbalais. Džiugu, kad turime laiko ir noro susirinkti, pabendrauti, kartu aptarti svarbius bendruomenei gyvenimo klausimus.
Tokią gražią Valentino dieną suvokėme, kad būtent meilė žmones vienija, o kūryba yra meilės išraiška. Taigi, kiek mes galime mylėti, tiek ir galime kurti.
D. Rūšupių filialo bibliotekininkė

Nuotraukų galerija