mobili versija | standartinė versija
main-image

Kūrybinė popietė „Sužibo Kalėdų Žvaigždė“

2016 m. gruodžio 13 d. 14 val. į Skuodo rajono R. Granausko viešosios bibliotekos D. Rūšupių filialą rinkosi moterys į gražiausios metų šventės puošmenos – Kalėdinio (Adventinio) vainiko – pynimo popietę.
Advento vainikas – tai apskritimas, simbolizuojantis mūsų gyvenimo begalinį ratą, nėra pradžios, nėra ir galo. Tai amžinybės simbolika.


Kalėdinius (Advento) vainikus mums padėjo pinti D. Rūšupių bendruomenės pirmininkė, profesionali floristė Rita Lankutienė. Rita mums paaiškino, kaip pinti tradicinį Advento vainiką žingsnis po žingsnio: pirmiausia pasidarėme iš šieno vainiko pagrindą, vainiką apipynėme eglių, pušies, tujų ir kadagių šakelėmis, po to vainikus dekoravome kankorėžiais, gėlėmis, cinamono lazdelėmis, uogomis, riešutais.
Tai buvo unikali ir nepakartojama patirtis, nes visoms moterims pirmą kartą teko mokytis pinti Kalėdinius vainikus. Gautas rezultatas pranoko lūkesčius, pats procesas suteikė daug kūrybinio džiaugsmo. Susėdę prie arbatos puodelio pasidžiaugėme sukurtais Advento vainikais, padėkojome floristei Ritai už suteiktą puikią galimybę išmokti pinti Advento vainikus, palinkėjome ramaus švenčių laukimo ir dalelę ramybės ir džiaugsmo išsinešėme į namus.
Bibliotekininkė

Nuotraukų galerija