mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Skaitymo džiaugsmas“

        2016 m. balandžio 1 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filiale paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena. Popietę bibliotekininkė J. Šlečkienė pradėjo Pat Mora eilėmis „Skaitymo džiaugsmas“, kurios vaikams priminė, kad skaitymas yra nuostabus ir prasmingas, o geros knygos pasauliui duoda džiaugsmą ir paguodą.
        Renginio metu vaikai kūrė minčių, idėjų, pamąstymų juostą, kurioje užrašė savo gražias, spalvotas mintis apie knygą, kodėl jie skaito, ką jiems reiškia skaitymas: „Skaitymas veda į ateities kelius“, „Skaitau, nes knygos teikia džiaugsmą“, „Skaitau ir augu, tobulėju.“...
        Popietės metu bibliotekininkė surengė vaikų skaitytų knygų pristatymą-konkursą, kurio metu vaikai nuoširdžiai ir kūrybingai pristatė perskaitytas knygeles draugams. Įdomiausi knygų pristatymų autoriai buvo apdovanoti bibliotekos prizais – knygomis ir knygų skirtukais, visi vaikai – saldžiais prizais.
        Bandant sudominti mokinius skaitymu yra naudojama daug įvairių būdų. Vienas iš jų – smagių knygos skirtukų darymas. Renginio metu vaikai taip pat susidomėję darė žaismingus skirtukus knygoms. Žaismingas, paties pasidarytas knygos skirtukas nukreipė vaikų žvilgsnius į knygas, paskatino juos išsirinkti ir parsinešti namo skaityti knygelių.


Bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė

Nuotraukų galerija