mobili versija | standartinė versija
main-image

Vaikų šventė „Mes – linksmi, padūkę ir pašėlę!“

Saulėtą gegužės 30 d. pavakarę Daukšių kaimo bendruomenės kieme vyko vaikų šventė „Mes – linksmi, padūkę ir pašėlę!“, kurią suorganizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas ir Daukšių kaimo bendruomenė. Į šventę sugūžėjo nemažas būrys vaikučių, o kartu su jais ir jų mamos, broliai, sesės bei močiutės.


Daukšių kaimo bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė ir bibliotekininkė Vilma Simaitienė pasveikino visus susirinkusius į šventę, palinkėjo smagios, gražios artėjančios vasaros bei pakvietė visus aktyviai dalyvauti įvairiose šventės veiklose. Ilgai raginti nereikėjo, šventės dalyviai noriai įsitraukė į smagias, įdomias veiklas.
Vaikučiai kartu su mamomis turėjo galimybę išbandyti įvairias piešimo technikas. Piešimo subtilybių mokino Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė. Savo miklumą vaikai galėjo išmėginti ir įvairiose sportinėse rungtyse, o didžiųjų burbulų leidimas buvo bene linksmiausia pramoga. Didieji burbulai savo besimainančiomis formomis bei įvairiomis spalvomis kerėjo visus šventės dalyvius.
Skambančios smagios vaikiškos dainelės, plazdantys įvairiaspalviai balionai, vėliavėlės, vaikų klegesys, juokas ir šypsenos kūrė nuostabią šventinę nuotaiką. Šventė prabėgo kaip viena akimirka – tokia trumpa, trapi, bet ryški, spindinti, spalvota ir įsimenanti – kaip ir vasara, nors ir trumpa, bet pilna įspūdžių ir nuotykių.

Nuotraukų galerija