mobili versija | standartinė versija
main-image

Dailės terapija „Pažink save“

2019 m. kovo 20 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo lankytojai buvo pakviesti į dailės terapiją „Pažink save“. Užsiėmimą vedė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė.


    Užsiėmimo metu sužinota, kad dailės terapija – tai meninės raiškos būdas asmens emocinei savijautai ir psichinei sveikatai gerinti. Terapijos įvairūs metodai skatina spalvomis ir formomis išreikšti žodžiais sunkiai nusakomus jausmus, atskleisti asmens vidinį pasaulį ir jo savitumą. Įdomu tai, kad piešti mokėti nereikia, nes piešinių grožis nėra vertinamas „gražu“, „negražu“, svarbiausia – pats spontaniškas kūrybos procesas ir patiriami išgyvenimai.
    Užsiėmimo dalyvės kūrybinio proceso metu pabandė savo mintis, jausmus „išlieti“ ant balto popieriaus lapo. Dalyvės įsitikino – piešimas, kaip procesas, savotiškai ramina, leidžia bent trumpam pabėgti nuo negatyvių minčių ir pilkos kasdienybės. Malonus ir jaukus tarpusavio bendravimas suteikė visoms dalyvėms gerų emocijų. Taigi, bibliotekoje kiekvienas turi puikią galimybę išreikšti save, įgyti naujų žinių, išbandyti tai, kas dar nebandyta.

Nuotraukų galerija