mobili versija | standartinė versija
main-image

„Aš myliu Lietuvą“

2017 m. vasario 15 d. 16 val. Daukšių kaimo bendruomenė ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas pakvietė visus daukšiškius ir aplinkinių kaimų gyventojus į šventę „Aš myliu Lietuvą“, kuri buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į Daukšių kaimo bendruomenės namų salę susirinko nemažai įvairaus amžiaus šventės dalyvių.

 Renginys prasidėjo gražiu ritminiu šokiu, kurį žiūrovams dovanojo Daukšių neformaliojo vaikų švietimo programos „Šiuolaikinio šokio ritme“ būrelio dalyvės (vadovė Jūratė Jonušienė). Sugiedojus Lietuvos himną, sveikinimo žodį tarė Daukšių bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė. Ji pasidžiaugė, kad jau antrus metus Valstybės atkūrimo diena Daukšiuose švenčiama linksmai ir išradingai – ne tik dainuojama, šokama, bet ir dalyvaujama šventiniame bėgimo maratone. Vėliau šventę tęsė Daukšių neformaliojo vaikų švietimo programos dramos būrelis (vadovė Milda Tumienė). Vaikai deklamavo gražius, prasmingus eilėraščius apie tėvynę ir priminė visiems žiūrovams svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius. Intarpuose skambėjo dainos, kurias atliko Daukšių moterų vokalinis ansamblis „Svaja“. Na, o šventinio koncerto pabaigą vainikavo mergaičių sušoktas gražus ir nuotaikingas šiuolaikinis ritminis šokis.
Už pagalbą organizuojant šventę bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė padėkojo Daukšių NVŠ programos dalyviams ir jų vadovėms Jūratei Jonušienei ir Mildai Tumienei, moterų vokaliniam ansambliui ir jo vadovei Jūratei Jonušienei bei Daukšių filialo bibliotekininkei Vilmai Simaitienei. O bibliotekininkė už pagalbą ruošiantis šventei padėkojo vaikams. Jų kūrybiniai darbai ir piešinių paroda „Aš myliu Lietuvą“ papuošė bendruomenės namų salę. Rasutei Litvinienei padėkojo už numegztas spalvotas juosteles. Po padėkų bibliotekininkė pakvietė visus sudalyvauti šventiniame bėgimo maratone. Džiugu, kad sporto entuziastų buvo nemažai, ypač aktyvus buvo jaunimas. Geriausiems maratono bėgikams: Vidmantui Kasiuliui, Redai Litvinaitei, Deivydui Kasiuliui buvo įteikti prizai, o kitiems bėgimo maratono dalyviams – saldus paguodos prizas. Po aktyvaus sporto visi vaišinosi grikių koše, arbata ir saldumynais. Dalyviai neskubėjo išsiskirstyti į namus: gėrėjosi vaikų piešiniais, bendravo su draugais ir pažįstamais, dalijosi įspūdžiais.

Nuotraukų galerija