mobili versija | standartinė versija
main-image

Fotografijų paroda ,,Jos didenybė pienė“

Kai už lango ėmė skraidyti mažyčiai pienių parašiutai, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filiale atidaryta paroda ,,JOS DIDENYBĖ PIENĖ“. Šioje parodėlėje eksponuojamos Būdvietės kaimo gyventojos Loretos Burbienės fotografijos bei prie jų priderinti eilėraščiai. Eilėraščių autoriai ir garsūs, žinomi poetai, ir nežinomi autoriai. Eilėraščius parinko bibliotekininkė Ramutė Šličiuvienė. Parodėlė veiks iki birželio 30d.

Susidomėjusius kviečiame apsilankyti.

Kviečiame dalyvauti skaitymo varžytuvėse „Skaitymo iššūkis“

Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos skelbia vasaros iššūkį, kurio metu įvairaus amžiaus žmonės kviečiami dalyvauti skaitymo varžytuvėse. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas.
Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka ir jos filialai taip pat dalyvauja „Skaitymo iššūkio“ varžytuvėse, tad jei reikės pagalbos registruojantis arba norėsite gauti kortelę su užduotimis, drąsiai kreipkitės į bibliotekos darbuotojus.
Registruotis galima savarankiškai, užpildžius internetinę registracijos formą, arba savo bibliotekoje, kurioje gausite dalyvio kortelę su užduotimis. Daugiau informacijos http://vasarasuknyga.lt/
Dalyvių amžius ir užduočių įvykdymo skaičius neribojamas.
Pasiryžę dalyvauti iššūkyje ir jį įveikę, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu.
Skaitymo iššūkis prasideda 2018 m. birželio 1 d., o baigsis rugpjūčio 31 d.
Viskas, ką reikia padaryti, tai perskaityti 5 knygas ir atsakyti į 5 klausimus.

"Kas daugiau varlyčių"

LENKTYNIŲ SKELB.-page-001

Konkursas „Atsakingas skaitytojas“

El. knygos portale ibiblioteka.lt

Kviečiame skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas el. knygas portale www.ibiblioteka.lt.
Jūsų patogumui portalo viršutinėje menių juostoje yra išskirtas mygtukas „El. knygos“, jį paspaudę gausite visą el. knygų sąrašą. El. knygas galėsite rikiuoti pagal leidimo metus, reitingą, autoriaus reitingą,  populiarumą, antraštę. Taip pat yra galimybė el. knygas filtruoti pagal autorių, kalbą, tematiką, šaltinį ir kt.

Skaityti daugiau...