mobili versija | standartinė versija
main-image

Knygų palapinė

Kviečiame vaikus į-page-001

Kviečiame vaikus dalyvauti skaitymo akcijoje „4x1“

Nuo 2017 m. gegužės 10 d. kviečiame būsimuosius pirmokus ir 1-6 klasių mokinius skaityti Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.
Už 4 perskaitytas knygas akcijos „4x1“ lankstinuke gauk 1 antspauduką. Akcijos taisykles rasite lankstinuke, o lankstinukus – bibliotekoje.
Daugiausia knygelių perskaičiusių vaikų rudenį lauks staigmenos.

Tarptautinė bendradarbiavimo sutartis

2017 m. vasario 23 dieną Vilniaus knygų mugės metu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lvovo regiono vaikų bibliotekos (Ukraina) ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos (Lietuva). Sutartį pasirašė Lvovo regiono vaikų bibliotekos direktorė Larysa Luhova ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos direktorius Jonas Grušas.

Konkursas "Kuriame žemaitiškai"

KONKURSO „KURIAME ŽEMAITIŠKAI“ ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS

Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?

Kasdien naudojamės įvairiais elektros prietaisais - mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, televizoriumi ar plaukų džiovintuvu. Kad šie prietaisai, darantys gyvenimą patogesnį, imtų veikti, tereikia elektros lizdo ir vieno judesio. O štai elektros kelias į mūsų namus – sudėtingesnis.
Atsakymą į klausimą „Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?“ galėsite sužinoti pažiūrėję Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos iniciatyva sukurtą animacinį edukacinį filmuką.