mobili versija | standartinė versija
main-image

"Skuodo grafystė"

J. Vyšniauskas-1 

"Kūrybos mozaika"

skelbimas A. Šlečkienei 

Su programa – į Zarasus

2017 m. spalio 19 d. būrys Skuodo žemaitiškos kultūros puoselėtojų išvyksta į Zarasų rajono savivaldybės viešąją biblioteką, kur vietos gyventojams renginyje „Žemaičių kultūros diena“ pristatys įvairiais žanrais turtingą etnokultūrinę programą. Ši, Skuodo žemaičių kultūrą puoselėjanti veikla, vyksta, įgyvendinant Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos projektą „Mūsų stiprybė – kalboje ir kultūroje“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija. Projekto tikslas – supažindinti kitus Lietuvos etninius regionus su mūsų kalba, literatūra, kūrėjais. Rugsėjo 19 d. žemaitiškos kultūros puoselėtojai savo programą jau pristatė Trakų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir Vilniaus mokytojų namuose Žemaičių kultūros draugijos Vilniaus skyriui.

„Prisimink seną, susipažink su nauja“

2017 metų spalio 18 dienos vėlų rytmetį „margas genys“ mažuosius mokinukus (priešmokyklinė grupė, 1-3 klasių mokiniai) bei jų mokytojas: Laimą Raudonienę ir Loretą Jablonskienę pakvietė į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Šačių filialą.

Skaityti daugiau...

Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?

Kasdien naudojamės įvairiais elektros prietaisais - mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, televizoriumi ar plaukų džiovintuvu. Kad šie prietaisai, darantys gyvenimą patogesnį, imtų veikti, tereikia elektros lizdo ir vieno judesio. O štai elektros kelias į mūsų namus – sudėtingesnis.
Atsakymą į klausimą „Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?“ galėsite sužinoti pažiūrėję Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos iniciatyva sukurtą animacinį edukacinį filmuką.